מהימנות ואבטחת מידע הינם מרכיבים הכרחיים בניהול מערכת גביה בכלל ובאמצעות האינטרנט בפרט. אבטחת המידע הינה בראש מעיינינו. אנו עושים ככל יכולתנו כדי לשמור על פרטיותכם ועל סודיות נתוניכם ומשתמשים בשיטות אבטחה מהמתקדמות ביותר ובמערכות ההצפנה מהחזקות ביותר המאושרות לשימוש באינטרנט.

אבטחת המידע במערכת מוסדית נועדה להבטיח זיהוי הלקוח והצפנה של נתוני הזיהוי ונתוני המוסד/חברה. בכל כניסה למוסדית תתבקשו לציין את קוד המוסד-אב, שם המשתמש והססמה שלכם. במהלך כל כניסה כזו יתבצע אימות ואישור הנתונים. כאמצעי אבטחה נוסף, לאחר 45 דקות של חוסר פעילות ינותק הקשר עם המערכת. כך ימנע שימוש לרעה במערכת ע"י מי שאינו מורשה לכך.

הצפנה
התקשורת בין הדפדפן שלכם לבין שרת שקד מחשבים מוצפנת ומאובטחת בשיטות הצפנה חדישות ומחמירות ובאמצעות מנגנוני הצפנה המהווים תקנים לנושאי הצפנת מידע בעולם האינטרנט. יצירת הקשר המאובטח מונעת מהמידע המועבר להיחשף לעיני גולשים אחרים באינטרנט. תוכלו לדעת שהמידע המועבר אליכם מוצפן כאשר מופיע בפינה הימנית התחתונה של המסך מנעול סגור. בשעה שהקשר איננו מאובטח, המנעול פתוח.
בדפדפן אינטרנט אקספלורר 9 ומעלה יופיע המנעול כך:

הצפנת התקשורת – העברת המידע בין מחשבי שקד למחשבך, דרך רשת האינטרנט, מתבצעת בתקשורת מוצפנת (SSL ברמה של 128 ביט). אתר שקד רשום בחברת COMODO האמריקנית כאתר מאובטח, ומכיל מנגנון המאפשר הפניה ל- COMODO כגורם שלישי ובלתי תלוי, לקבלת אישור כי מדובר באתר האמיתי של שקד.

אבטחת שרת
שקד מחשבים משתמשים בטכנולוגיה של סביבה מאובטחת מתקדמת :
שרת שקד ובסיס הנתונים אינו מחובר ישירות אל האינטרנט, אלא מבודד ממנו באמצעות מספר שכבות הגנה הכוללות בין השאר מערכת של נתבים, מסננים ו- Firewall. מתבצעת השגחה ובקרה מתמדת על כל ההתקשרויות אשר מתחילות או מסתיימות בקשר של שקד מחשבים אל האינטרנט.
אנו מתעדכנים באופן שוטף בהתפתחויות הטכנולוגיות בתחומי התוכנה והחומרה כדי להמצא תמיד בחזית הטכנולוגיה וכדי לספק לכם את ההגנה הטובה ביותר האפשרית מפני חדירה או פריצה.
אנו עושים הכל כדי לשמור על סודיות המידע שלכם.

לשקד הוענקה תעודת תקן אבטחה בינלאומי  PCI-DSS.

 

שרידות

בסיס הנתונים מנוהל בענן, מגובה באופן רציף בענן ובנוסף מגובה לחוות שרתים חיצוניות ומאובטחות ברמה הגבוהה ביותר.