חיובים על פי הרשאה הינם שיטת תשלום בה המשלם מעביר את התשלומים ליעדם באמצעות הבנקים, כאשר חשבון הבנק של המשלם מחויב וחשבונו של המוטב מזוכה וזאת בהתאם לכתב הרשאה אשר מספק המשלם. שיטה זו כוללת שלושה גורמים: המוטב, המשלם והבנקים אשר ביניהם קיימת מערכת חוזים בכתב המסדירה את היחסים בין הצדדים. הרשאה לחיוב מהווה פתרון נוח למדי לבעלי עסקים אשר מתקשים לעקוב אחר התשלומים הרבים הנדרשים להתנהלות העסק באופן השוטף והיומיומי ומאפשרת לבצע את התשלומים באופן קבוע וידוע מראש במטרה להקל על העומס והדאגה שבניהול העסק.

 

מהי הרשאה לחיוב חשבון?

הרשאה לחיוב חשבון הינה הסכמה אשר ניתנת על ידי בעל העסק לבנק וכוללת מתן רשות לכבד באופן קבוע חיובים של מוסדות וגורמים שונים כגון ספקים ונותני שירותים הפועלים באופן קבוע בשיתוף פעולה עם העסק. הקמת הרשאה לחיוב חשבון הינה פעולה פשוטה אשר מתבצעת בקלות ומאפשרת להגביר את יעילות הפעילות וההתנהלות הפיננסית של העסק באופן כזה המבטיח אחריות ועמידה בכל המחויבות הכלכליות. גם במידה וקיימות הרשאות לחיוב חשבון בבנק אחר, ישנה אפשרות להעביר את החיובים לחשבון בנק בו את מעוניינים לעשות שימוש עבור השירות.

מהלך פשוט וקל המסיר דאגות מיותרות

הוראה של חיוב החשבון על פי הרשאה מסדירה את מערכת התשלומים של העסק וכל זאת תחת קורת גג אחת ובאופן מסודר, תוך שמירה והבטחת זכויותיכם.

שיטת תשלומים לניהול פיננסי נכון ויעיל

הרשאה לחיוב חשבון, משמעותה כהוראת קבע, בשני המקרים מדובר על פתרון קבוע ונוח אשר מקובל על כל הצדדים המעורבים בעסקה. השירות כולל יכולת לצפות בכל ההרשאות הקיימות בחשבון, לעדכן סכומים ותאריכי חיוב ואף לבטל הרשאה קיימת. כמו כן ניתן לקבל עדכון בהודעת טקסט כאשר חיוב הרשאה אינו מכובד.

הרשאה לחיוב חשבון הינה שיטת תשלום מקובלת ושכיחה גם ללקוחות פרטיים, המסירה את הדאגה שבמעקב המתמיד אחר החיובים השונים לעירייה, לחברת החשמל ועוד. כאשר מדובר על עסקים, הרי שהשיטה הינה משמעותית עוד יותר, נוכח היקף הפעילות הרחב יותר והידיעה מראש כי התשלומים השונים יתבצעו במועדם ובאופן מסודר, וזאת מבלי דאגה ובזבוז משאבים מיותרים אותם ניתן להשקיע בניהול השוטף ובקידום העסק.

 

מסב